Szukanie zaawansowane

Skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego - 10 (15024)

Cena: 10,00 zł
Do końca: 26 dni (nie 11 sie 2019 10:50:01) Sprzedający: web3promagraco (0)
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Wszystkie przedmioty sprzedającego
ZWIERZYNIEC (Lubelskie)

Opis

Skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego - 10 zł | content

Content marketing – artykuły – pozycjonowanie sklepu 10 zł profesjonalnie

Artykuły pozycjonerskie napiszę – pozycjonowanie sklepu metodą tekstową

Pozycjonowanie sklepu internetowego – metodą artykułów 10 zł

Copywriter, artykuły okołoproduktowe, antyplagiat gratis

Michał Chechelski

790 281 823

web3promagraco.pl

10 lat doświadczenia, fa-VAT

Oferuję pozycjonowanie sklepu internetowego metodą kontekstową – artykuły okołoproduktowe, felietony, artykuły tematyczne na strony produktowe, opisy produktowe

web3promagraco Michał Chechelski – webmaster, copywriter, biegły redaktor tekstów SEO, 10 lat doświadczenia w pisaniu artykułów, pozycjonowaniu i optymalizacji sklepów internetowych. Pozycjonujemy sklepy metodą tekstową – artykuły umieszczamy na sklepach (stronach produktowych), blogach i mediach społecznościowych. Optymalizujemy sklepy internetowe poprzez kreację oryginalnych opisów produktowych.

Piszę blogi tematyczne, sponsorowane artykuły produktowe, opisy produktowe, poprawiam SEO stron produktowych sklepu internetowego. Optymalizuję nazwy produktów, tytuły aukcji, sprawiam, że sklep wędruje w górę wyszukiwarek internetowych. Piszę artykuły pozycjonerskie i teksty SEO.

Pozycjonowanie trwałe – organiczne oparte na artykułach okołoproduktowych osadzanych na sklepie lub blogu podpiętym do sklepu. Jestem w stanie zapoczątkować serię tematycznych artykułów promocyjnych przyjaznych nie tylko wyszukiwarkom ale i potencjalnym klientom.

10 lat doświadczenia, fa-VAT, wewnętrzna optymalizacja sklepów, pozycjonowanie zewnętrzne

duża baza klientów, szybkie terminy realizacji.

Atrakcyjne stawki i ceny za pozycjonowanie sklepów internetowych:

Stawka akordowa: 10zł + VAT/ 1000 znaków

Firma – 10 lat – duża baza klientów – duże moce przerobowe – doświadczenie – rzetelność

W swojej pracy stosuję metodę kreatywną. Piszę kiedy chcę (nie rzadziej niż raz na tydzień). Artykuły, teksty SEO, umieszczam na blogu i sklepie według własnej oceny (przy wstępnym uzgodnieniu ze zleceniodawcą). Najlepsze artykuły (teksty SEO) podpinam pod social media. Po skończeniu artykułu i jego umiejscowieniu na stronie produktowej sklepu podsyłam info na mail (z linkiem do artykułu).

Koszt artykułu/tekstu SEO 10 zł / 1000 znaków. Średnia długość artykułu/tekstu od 3 do 10-15 tysięcy znaków. ANTYPLAGIAT GRATIS. Do najlepszych artykułów dodaję zdjęcie.

Artykuły w zależności od jakości będą rzucane w jedno z trzech miejsc: blog (pierwsze szlify), sklep (lepsze) przekierowanie na social media (najlepsze). W procesie pracy pisarskiej powstają różne teksty. Część z nich nie nadaje się do publikacji tylko jako teksty SEO na bloga. Przy współudziale tych treści i dzięki nim powstają lepsze artykuły. Pomimo iż brakuje im rzetelności (względnie płytkie eseje), to są dobrą pożywką nie tylko dla google, ale i dla przeciętnego zjadacza chleba. Artykuły pierwszej kategorii powstają najrzadziej... I te można już uzbrajać w zdjęcia, umieszczać na sklepie i polecać w social mediach. Na początku wykluwa się najwięcej treści słabych i średnich. Dopiero z czasem pogłębiania wiedzy i łapania formy pojawiają się wartościowe perełki godne polecenia.

Nie wiem jak inni copywriterzy, ale ja piszę głównie serie tematyczne, tj. felietony. Większość z tego co pisarz pisze idzie do śmietnika. Wiadomo, że tutaj nie można sobie na to pozwolić, dlatego gro będzie lądować na blogu. Mogę przyjąć tylko większą serię, kilkudziesięciu artykułów (oczywiście w pewnych odstępach czasowych). Przede wszystkim dlatego, że muszę się na ten temat rozpisać aby powstało coś dobrego i dwa, że tylko większa ilość artykułów przyczyni się do trwałego wypozycjonowania sklepu.

Stawka 10zł + VAT/ 1000 znaków ANTYPLAGIAT GRATIS

Michał Chechelski

790 281 823

web3promagraco.pl